Hakkımızda

20 Yıllık Tecrübe

Sapproje, 20 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine Digital Çözüm projelerinde her zaman yenilikçi bakış açılarını sunar.

Sapproje verimli sonuçların çıkmasını hedefleyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir teknoloji ve proje şirketidir.

Sapproje müşterilerine sunduğu çözümlerde öncelikle müşteri ihtiyaçlarını çok iyi dinleyip, müşteri ihtiyaçlarını ve sunulan ürünü olabilecek en iyi noktada buluşmasını kendisine ilke edinmiştir.

Proje Geliştirdiğimiz Sektörler

Proje geliştirdiğimiz sektörlerden bazıları Otomotiv, Metal, Plastik, Sağlık, İlaç, Demir Çelik, Endüstri, Kimya, Tekstil, Gıda sektörleridir.

Sapproje Proje Tecrübesi

Sapproje, 12+ yıl tecrübeli güçlü danışman kadrosu ile  projelerinde profesyonel Proje Yönetimi uygular.

Bunu yanında danışmanlarının sektör tecrübelerini de en verimli şekilde müşterilerine aktarmayı ilke edinmiş  bir teknoloji firmasıdır.

Projelerde profesyonel proje yönetim ekibi süreci en verimli şekilde yönetmeyi ilke edinmişlerdir.

Sapproje, Digital dönüşümün gereği teknolojinin hızla geliştiği ülkemizde özellikle VR (Sanal Gerçeklik) , AR (Arttırılmış Gerçeklik) konularında başarılı projeler üretmektedir.

Müşterilerine bu teknolojileri en güncel hali ile aktarmaktadır.

Sapproje Dijital Çözüm Projeleri

Müşterilerinin Endüstri 4.0 süreçlerini kolaylıkla hayata geçirmesine yardımcı olmaktadır.

Projeleri ile beraber tüm projeler için uzun dönemli Danışman  kiralama ve  Seçme, Yerleştirme hizmetlerini de 10 yılı aşkın süredir başarı ile devam ettirmektedir.

Dijital Dönüşüm projelerinde müşterilerine katmadeğer sağlayacak çözümler üretmektedir.

Tüm e-Dönüşüm süreçlerinde   Escons şirketimizle e-dönüşüm tarafındaki müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

70 in üzerinde başarılı proje ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Tüm işletmelerin Digital dönüşüm Projelerinde güncel teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz

Hakkımızda

Sapproje olarak amacımız Yurt içi ve yurt dışı projelerde en güncel teknolojiyi takip eden, müşterilerini her zaman daha ileriye taşımayı ilke edinmiş global alanda da hizmet veren bir teknoloji firması olmaktır.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinmiş bir anlayış içinde onların değerlerini koruyup, müşterilerimize en iyi şekilde katma değer sağlayacak projeleri gerçekleştirmektir.

Günümüzde çok değerli zaman ve maliyet konularında müşterilerimize yapacakları projeler öncesi proje maliyetlerini düşürecek önerilerimizi sunuyoruz.

Sap e-Dönüşüm tarafında Escons şirketimizle e-dönüşüm tarafında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yaptığımız tüm projelerde müşterilerimizin proje sonrası işlerini max. oranda kendi iç bünyesinde çözümleyebilmesi için müşterilerimizin proje ekiplerine gerekli eğitim ve desteği vermek ana ilkemizdir.

Yaptığımız projelerde sağladığımız başarının en büyük nedenlerinden biri proje öncesi yaptığımız analizler sonucu kavramsal tasarımı müşterimizle beraber en iyi şekilde oluşturmak ve projenin başından sonuna kadar müşterimizin yanında olarak projeyi müşterimize en verimli olacak şekilde tamamlamaktır.

SAPPROJE Bilişim Yazılım Danışmanlık Ana Hizmet Konuları