SAP Bakım ve Destek Hizmetleri

SAP Bakım ve Destek Hizmetleri

SAP projeleri canlıya alındıktan sonra proje sonrasında kullanıcıların desteklenmesi, yeni iş taleplerinin modellenip devreye alınması, ek taleplerin yönetilmesi gibi konu başlıkları SAPPROJE SAP Destek Hizmetleri ekibi tarafından sağlanmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına özgü oluşturulan destek modelleriyle müşterilerin kesintisiz SAP sistemlerinde destek alması ve profesyonel bir ekip tarafından iş süreçlerinin desteklenmesi mümkün olmaktadır. Uzaktan, yerinde, tam/yarı zamanlı gibi farklı kriterler ölçümlenerek sunulan hizmette müşterilere belli SLA – Hizmet Seviye Anlaşmaları doğrultusunda dönüş sağlanmaktadır. SAPPROJE destek hizmetleri sayesinde projedeki açık konular kayıt altına alınarak sıkıntılı süreçlerin iyileştirilmesi ve destek performansının ölçümlenmesi hedeflenmektedir. Bu hizmet ile müşterilerimize düzenli geri bildirimler yaparak sistemin daha verimli ve efektif kullanılması sağlanmaktadır.

Yürüyen SAP platformunuzu 7/24, gerçek ve eş zamanlı, ölçülebilir bir tabanda destekliyor. Her modüldeki özellikle destek hizmetlerine tahsis edilmiş uzman kadrosu ile uçtan uca destek hizmeti vermektedir.

SAPPROJE, yapmış olduğu sayısız projelerden edinmiş olduğu tecrübeyi müşterilerinin hali hazır SAP platformlarındaki anlık problemleri giderme konusunda “hızlı – düşük maliyetli – ölçülebilir ve müşteri ihtiyacına özel olarak hazırlanan” “Destek Hizmet Paketleri”ni müşterilerine sunmaktadır.