Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklik

Dijital Dönüşüm Projeleri

Telefonunuzda Arttırılmış Gerçeklik Uygulaması

Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklik Projelerimiz

Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklik şu anda şirketlerimizin Dijital dönüşüm yolunda ilerlemelerine büyük katkı sağlamaktadır. Üretimden, Kalite kontrolden, satışa, verilecek eğitimlere,ürün tanıtımlarına, yapılacak demolara kadar Dijital gelişimin avantajlarını yaşayabilirsiniz.

.

Sanal Gerçeklik ve Artırılmış Gerçeklik konusunda biz de tecrübelerimizle Dijital Dönüşüm Projelerinizde sizlerin yanında olacağız. Ekibimizle Projelerinizin başarılı bir şekilde tamamlanması için var güçümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

.

.

.

Sanal Gerçeklik Projelerimiz

.

Şirket çalışanlarınız ya da müşterileriniz için vereceğiniz iş güvenliği ve sağlık eğitimlerini, marka sunumlarını ya da seçilen kurguya özel gösterilerinizi, Sanal Gerçeklik gözlükleriyle farklı bir dünyaya taşıyıp, insan aklında daha kalıcı hale getirmeye çalışıyoruz. Maksimum performans ve minimum hata ilkesi ile uygulamalarımızı geliştiriyoruz.  Fikirlerinizi ya da eğitimlerinizi bir kurguya dönüştürüyor, size gerçekliğin sınırlarını zorlayarak ürünlerinize yeni bir boyut kazandırıyoruz.

.

Sanal Gerçeklik Projelerimizin Sağladığı Faydalar

.

Sanal Gerçeklik, farkındalık ve öğrenme katsayılarında gözle görülür bir artış elde ediyor. Alınan eğitimler kullanıcıların hissettiklerini ve öğrendiklerini daha uzun süre hatırlamasını sağlıyor. Geçtiğimiz 5 yıldan bu yana şirketlerinde bu eğitimleri sanal gerçeklik ile verenlerin motivasyonu ve eğitim kalitesi, diğer şirketlere göre istatistiksel olarak çok daha yüksek seviyede olduğu görülmüştür.

Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklik Tasarımları

Büyük çaplı ve maliyetli gerçek eğitimler yerine, sanal gerçeklikte kullanıcının her durumu bire bir yaşayabileceği kurguya en yakın tasarlanmış gerçeklik ile hem uygulama kolaylığı hem de bütçe tasarufu sağlamış olursunuz.

.

Bunun yanı sıra klasik 360 video methodu ile markalanıza, ya da tanıtmak istediğiniz mekana tanıtım, çekim ve sanal tur hizmetleri veriyoruz. Arttırılmış Gerçeklik teknolojisini kullanarak, sadece telefon aracılığı ile marketing ve ürün tanıtımı için çözümlerimiz de mevcut.

.

Sanal Gerçeklik ve Arrtırılmış Gerçeklik Proje Yaptığımız Sektörler

.

Bu teknolojiler ile çalıştığımız ya da çalışabileceğimiz sektörler : Emlak, Reklam, Pazarlama, Turizm, Onarım/Tamir, eğitim, Sağlık, İlaç, Alışveriş, Ordu, Savunma Sanayii, İnşaat, Lojistik, Gıda, Perakande Satış, Tekstil, Boya, Otomotiv, Yedek Parça, Beyaz Eşya, Metal, Ambalaj, e-Ticaret,  Sanat/Müzeler ve Oyun Teknolojileri..

Projeler ve yapabileceklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. İletişim formumuzdan bize mesaj bırabilirsiniz. info@sapproje adresimize e-mail gönderebilirsiniz. Telefonla ulaşabilirsiniz.

.

.