Sapproje Sap Danışmanlık

Profesyonel Proje Yönetimi

Sapproje Sap Danışmanlık Hizmetlerimiz                                                                                                                       Sapproje Sap Danışmanlık

Sapproje Sap Danışmanlık Hizmetleri Birimimiz tecrübeli kadrosu ile tüm müşterilerimizin yatırımlarını en verimli biçimde geri almasını amaç edinmişlerdir.

Sap Ekibimiz edindikleri tecrübeleri müşterileri Digital Dönüşüm yolundaki projelerinde başarı ile uygulamaktadır.

Sapproje Sap  Danışmanlık Ekibi,  Tüm projelerinde edindiği kazanımları yaptığı detaylı analizler ile min. Risk ve max. fayda ilkesinden yola çıkarak müşterilerimize en avantajlı şekilde aktarmayı gaye edinmişlerdir.  

Sapproje Danışmanlık   geliştirdiği 70+  projelerinde müşteri memnuniyeti ilkesinden ayrılmamayı amaç edinmiştir.

Sap Projelerimiz, çok tecrübeli Proje Yöneticilerimiz tarafından planlanmaktadır. Bu plan çerçevesinde Proje sırasında oluşabilecek Riskler, dar boğazlar titizlikle planlanmaktadır. Böylece proje sırasında çıkacak süprizlerin önüne geçilip, verimli bir proje süresi geçirilmesi hedeflenmektedir.  

Sapproje Sap Danısmanlık ekibimiz , proje öncesinde Müşterilerimizin Anahtar-Kullanıcı ve Kullanıcılarına verdikleri eğitimlerle Projenin canlı geçiş sonrasında , kullanıcıların Sap  sistemlerini rahat bir şekilde kullanmaları sağlanmaktadır.

Sap Danışmanlarımız, Sap sistem  uygulamalarının müşterilerimize getirdiği kazanımlara ek olarak müşterilerimize aktardığı know-how ile onlara değerli süreç bilgilerini aktarmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Sap Proje Yöneticileri

Sapproje Sap Yöneticilerimiz

Sapproje Sap  danışman ekibi olarak bütün projelerimiz deki hedefleri, zamanı Proje bütçesini en verimli bir şekilde kullanmayı hedefleriz. Bu yolda Profesyonel Sap Proje Yöneticilerimiz ile projelerimizi yönetiriz.

Sapproje ile Profesyonel Proje Yönetimi

 Tüm Dijital Dönüşüm Projelerimiz deki zaman Planması , proje bütçemiz , başlangıç tarihi , bitiş tarihi, olası Dar boğazlar baştan belirlenir. Bu plana uymak için gerekli özen gösterilir.

Sap Projelerimizde Canlı geçişinden sonra bizlere minimum ihtiyaç olması amacı ile sistemi en iyi şekilde kurup müşterilerimizin sistemi en kolay şekilde yönetmesi hedeflenmektedir.

 

Sapproje Sap Danışmanlarımızın Tecrübe Aktarımı

 

Sapproje Sap danışman ekibi, projelerde edindiği tüm bilgileri en avantajlı şekilde uygulamayı ve müşterilerimizin ekiplerinde aktarmayı ilke olarak benimsemiştir.

Danışmanlarımız Müşterilerimize yararlı olabilecek teknik bilgileri de aktarmaya özen gösterir.Örneğin aşağıdaki Sap Tablo yapısını müşterilerimiz Key-User Ekibi ile paylaşıyoruz..

Sap Tablolarını İndirin (Download Sap-Tables)

Sapproje Sap Danışmanlık ekibimiz

Sapproje Sap Danışman ekibimiz  kendi modül ve teknik uygulamalardaki güncel gelişmeleri takip etmektedirler. Gerektiğinde Delta Eğitimlere katılıp sertifikalarını almaktadır.

Danışmanlarımızla Geliştirdiğimiz ürünler arasında Gib Kdv Mevzuatı  uygun olarak   Sap KDV İade, Sap Online Mutabakat, Elektronik Kayıt Saklama, Elektronik Hesap Özeti  gibi ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız

Bizim ile iletişime geçmek için iletişim Sayfamızdaki formumuzu doldurabilirsiniz Yada info@sappoje.com  a mail atabilirsiniz.