Sap Proje Danışmanlık Hizmetleri

Sap Proje Danışmanlık Hizmetleri

Sap proje Danışmanlık Hizmet Anlayışı

Sap Proje Danışmanlık Hizmetleri, tecrübeli Sap Danışman kadrosu ile müşterilerinin Dijital Dönüşüm hedeflerinde yanında yer almaktadır. Departmanımız gerçekleştirdiği projelerinde müşteri memnuniyeti ilkesini hedef edinmiştir.

Sap Danışmanlık Hizmetleri

Departmanımız tecrübesi ile tüm müşterilerinin yaptığı yatırımların en yararlı şekilde geri dönüşünü sağlamayı hedef edinmiştir.

Geçmişteki proje tecrübelerimizden bahsetmek isteriz. Türkiye’de Sap Projeleri, geçtiğimiz 19-20 sene içinde çok büyük farklılıklar göstermiştir.

Sap Projelerinin Gelişimi

2002-2003 de Türkiye’deki büyük gruplardan birinde yaptığımız ilk projelerden birinde değerli bir proje ekibi ile danışman arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ile güzel bir sonuca ulaştık.

Yine o yıllarda Türkiye’de çok fazla örnek proje yoktu. Yine çok fazla danışmanda bulmak mümkün değildi.

Çok fazla kaynak bulmak mümkün değildi. Çok fazla proje yoktu. Hepimiz proje yaptıkça adım adım kendimizi geliştiriyorduk.

 

 

Fazla Sap kullanan şirket olmadığı ve çok tanınmadığı için şirket içi departmanlarda da direnç gerçekten üst seviyedeydi. Sap ekranlarının kullanılan excellerle aynı formatta olması talep ediliyordu.

 

Sap Proje Danışman Portföyü

Proje çalışmaları sırasındaki tespitim, Sap projelerinin Danışmanlık bilgi ve becerisinin yanında İnsan ilişkileri yönetimini de iyi bir şekilde yaptığımızda büyük başarıyla sonuçlandığı yönünde oldu.

Sap Projelerinin Artışı

Sap Türkiye’nin aktif çalışmaya başlaması, Sap’ nin daha fazla tanınmaya başlaması zaman içinde Sap kullanan müşterilerin sayısını artmasını sağladı.

Lisans ücretlerinin zaman için daha makul seviyelere çekilmesi daha fazla şirketin ilgisini çekmesine yardımcı oldu.

Projelerin sayısının artması, Sap danışmanlığını cazip hale gelmesine ön ayak olmaya başladı.

Sayıları bir kaçla ifade edilen Sap Danışmanlık şirketlerinin sayısı irili ufaklı bir çok şirketin kurulmaya başlamasıyla gittikçe artmaya başladı.

Sap Partner şirketlerin sayıları da gün geçtikçe artmaya başladı.

Danışmanlık şirketleri Bütçe ve Zaman planını başarılı bir şekilde yönetmek için Sap Proje Yöneticilerini daha efektif kullanmak durumunda kaldılar.

Sap Danışmanlık

Proje sayısının hızla artması proje danışmanlık hizmeti veren danışmanlık firmalarının tüm projelere iyi danışmanları aynı anda göndermesini zorlaştırdı. Çünkü tecrübeli danışmanların yetişip belli bir seviyeye gelmesi zaman ve proje tecrübesi gerektiriyordu.

Şu anda Türkiye’de Sap kullanmaya başlamayı düşünen müşterilerin, Proje Bütçesi ile beraber en çok dikkat ettikleri konu Projeyi yapacak olan Danışmanlık firmasındaki danışmanların tecrübesi ve başarılı ilişki yönetimidir.

 

 

Sap Proje Danışmanlık Bütçeleri

Projelerde belirlenen bütçe, zaman planı ve iyi bir ilişki yönetimi ile belirlenen hedeflere sağlam adımlar ile ilerlemek başarıyı getirmektedir. Müşterilerimizin yaptığı yatırımın karşılığını en iyi şekilde almasını sağlamaktadır.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.