logo

Sap Proje

SAPPROJE, 17 senelik SAP Proje tecrübesine sahiptir. Ana ilkemiz bu tecrübeleri müşterilerimizin süreçlerine en yararlı şekilde aktarmak olmuştur. Bilgi Teknolojilerinin her zaman iş faaliyetlerinizi kolaylaştıran, değer katan ve geliştiren yapıda olması gerektiği ilkesiyle, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak sizlere özel çözümler sağlıyoruz.
T: +90 (212) 661 74 65
F: +90 (212) 661 74 65
E: info@sapproje.com

Sapproje Vizyon Tahsilat Yönetim Sistemi

Vizyon Tahsilat ürünümüz işletmelerin tahsilat süreçlerini kolaylaştırmak ve nakit akışlarının düzenli olmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Son yıllarda hızla artan kredi kartı kullanımı işletmelerin ve kurumların bu alanda alternatif çözüm ihtiyaçlarını ortaya çıkarmıştır.

Ürünümüz, tüm sektörlerdeki farklı ihtiyaç ve iş süreçlerine göre uyarlanabilen, bayilerden, alt bayilerden, kurumsal müşterilerden ve tüketicilerden internetten online kredi kartı tahsilatı yapılabilmesini sağlamaktadır. Üye ve abonelik yapısı ile  istenirse kurumların periyodik ve düzenli ödemelerini otomatik olarak kredi kartlarından tahsil edebilmektedir.Sapproje Vizyon Tahsilat ürünümüz Sap, Dynamics ve diğer ve tüm erp ler ile entegre olabilmektedir.

Size Canlı sistemimiz üzerinden bir Demo yapmamızı isterseniz bize aşağıdaki iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Size Canlı sistemimiz üzerinden bir Demo yapmamızı isterseniz bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.