Sapproje Danışmanlık – Sapproje ile Profesyonel Yönetim

Sapproje Sap Danışmanlık                                                                                                                               

Sapproje Sap Danışmanlık Hizmetleri Departmanımız, müşterilerimiz ile aynı yöne bakarak, süreçlerini en iyi şekilde iyileştirmeyi kendilerine ana ilke edinmiştir. 

Sapproje Sap Danışmanlık

Sap Danışmanlık ekibimiz tecrübeli Sap Danışman kadrosu ile müşterilerinin Dijital Dönüşüm projelerinde yanında yer almaktadır.

Sapproje Danışmanlık, SAP projelerinde edindiği uzun süreli tecrübeyi kullanarak, risk minimizasyonu ile maksimum faydayı elde etmeyi ve Müşteri yatırımlarının en kısa sürede geri dönüşünü sağlamayı hedefler.

Sapproje 70 ün üzerinde gerçekleştirdiği projelerinde müşteri memnuniyeti ilkesini hedef edinmiştir.

Sap Projelerimiz, tecrübeli Proje Yöneticilerimizin önderliğinde planlanıp yönetilmektedir. Proje Riskleri, darboğazlar önceden iyi analiz edilip projenin verimli bir şekilde ilerlemesi sağlanmaktadır.

Sapproje Danısmanlık Hizmetleri kadromuz, proje esnasında Müşteri Anahtar-Kullanıcı ve Kullanıcılara  yaptıkları aktarımlarla Müşterilerimizin canlı geçiş sonrasında  Sap  sistemlerini rahat bir şekilde kullanmalarını hedeflemektedir.

Danışmanlarımız, Sap  uygulamalarının sağlayacağı avantajlara ek olarak müşterilerine kazandırdığı ”know-how” ile proje başarısında önemli bir katma değer sağlar.

Sap Projelerimizde profesyonel Sap Proje Yöneticilerimiz

Sapproje danışman ailesi olarak danışmanlığını yaptığımız tüm projelerimizde proje hedeflerimizi belirleyip bu hedeflere uymak için gerekli çabayı maximum düzeyde gösteririz.

 

Sapproje ile Profesyonel Proje Yönetimi

Sap Danışmanlık Ekibi Çalışıyor

Tüm projelerimizdeki zaman planı ,proje bütçesi , başlangıç tarihi , bitiş tarihi belirlidir.

Sap Projelerinde ana ilkemiz, Proje tesliminden sonra bizlere minimum ihtiyaç duyulacak şekilde iyi bir sistem kurup, sistemin max. düzeyde Müşterimiz tarafından yönetilmesini sağlayacak ortamı hazırlamaktır.

Sapproje’nin Sap danışman ailesi, önceki projelerde edindiği tüm deneyimleri müşterilerimizin süreçlerini en olumlu şekilde aktarmayı ve uygulamayı ilke edinmişlerdir. Güçlü proje ve sektör tecrübelerinin yanında ilişki yönetimini en uygun şekilde hayata geçirmek, tüm ailemizin öncelikli ana ilkesidir.

Danışmanlarımız Müşterilerimize her zaman teknik bilgileri de aktarırlar. Örnek olarak aşağıda Sap Ana Tablolarının yapısı ve diğer Tablolarla ilişkilerini gösteren bir dosya paylaşıyoruz.

Sap Tablolarını İndirin (Download Sap-Tables)

Sapproje danışman ailesi alanlarında her zaman kendilerini güncel tutmak adına gerekli çalışmaları yapmaktadır. Gerektiğinde yeni versiyon ve uygulamalar ile ilgili standart eğitimlere katılıp sertifikalarını almıştır.

Sap Danışmanı kadromuz konusunda tecrübeli Ar-Ge ekibimizle beraber boş zamanlarda müşterilerimize Katma değer sağlayacak ürünler geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır.

Bu Bağlamda GİB mevzuatı Tebliğlerine  uygun  Sap KDV İade, Online Mutabakat, Elektronik Saklama gibi ürünlerimizi müşterilerimizin kullanımına sunduk. Bu ürün yelpazesini  gün geçtikçe geliştirmekteyiz.

Bizim ile iletişime geçmek için iletişim Sayfamızdaki formumuzu doldurursaniz derhal geri dönüş yapacağız.