Sap Gekap Çözümü

Sap Gekap Çözümü Geri Kazanım Katılım Payı Beyannamesi

 

SAP GEKAP ÇÖZÜMÜ

     Sap Gekap Çözümü (Geri Kazanım Katılım Payı Beyannamesi),  Ambalajlar, İlaç Madeni Yağ, Lastik, Akümülatör, Bitkisel Yağ.. ve Gekap güncel listesinde bulunan diğer ürünler ile ilgili Sap Gekap Programı Beyanname sinin hazırlanması ve gönderilecek hale getirilmesini sağlar. İlgili tebliğ koşullarına uygun olarak çalışır. Mevcuttaki kontrol raporları ile ön kontrolleri yapıp sap gekap çözümü Beyannamesini otomatik olarak hazır edip GIB e gönderilmesini sağlamaktadır

 

Gekap Çözümü İşlem Menüsü

Sap Gekap Çözümümüzün Artıları ve Özellikleri,

.

  1. Tüm Adımlar  SAP Gekap Çözümü  İşlem Menüsünde kolayca yapılmaktadır.
  2. Tüm Danışmanlarımız Gekap güncel mevzuatını ve Gekap listesini anlık takip etmektedir. Gekap Listesi Programımızda otomatik olarak güncellenmektedir.
  3. Sap Gekap Beyannamelerini Sap içinden pratik ve kontrollü şekilde oluşturabilirsiniz.
  4. Gekap Çözümü zaman kazancını dışında tüm hesaplamaların doğru hesaplamaları tek bir tuşla ve pratik olarak yapar.
  5. Kullanıcı dostu ve pratik ekranları ile İstediğiniz detay adımında gerekli kontrolleri basit bir şekilde yapıp Sap Gekap Beyannamenizi güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz.
  6. Geçmiş aylardaki veriler arşivlenir ve güvenli olarak saklanır. İstediğinizde bu verilere program içinden kolayca ulaşabilirsiniz.  
  7. Non Sap sistemlerden veya  gümrük bilgilerini excel ile sisteme kolayca atabilirsiniz. Sap Gekap Programı bu verilei güvenli olarak işleyebilmektedir.
  8. Tüm gerekli bilgi ve tanımlamalar Uyarlamlar tablosu  ile pratik olarak yönetilmektedir.

Sap Gekap programımızda Yetki kontrolü bulunmaktadır

Gekap Rapor Ekranı

Beyan Edilecek Ürün ve Maddeler

.

Gekap Beyannamesine dahil olan,Yurt ile beyan edilecek ürünler iiçinde piyasaya sunulan ambalaj, , plastik, cam, ahşap, kompozit vs), plastik poşetler, elektronik eşyalar, elektrikli, madeni yağlar, bitkisel yağlar, lastikler, ilaçlar, pil ve akümülatörler.. şeklindedir.

Sap Gekap Çözümü Beyannameleri Bildirim Zamanları

2872 numara sayılı Kanun çerçevesinde ek 11. maddesinin Maliye Bakanlığı’na verilmiş olan yetkilendirme ile beyan edildecek dönemler  Yıl 2020 için  6 aylık dönemlerde, takip eden yıllarda 3 er aylık dönemlerde olacak şekilde belirtilmiştir.

Sap Gekap Geri Kazanım Katılım Payı Programımızla ilgili tüm teklif ve demo istekleriniz için İletişim formumuzdan bize ulaşabilirsinizr veya info@sapproje.com e-mail kanalımızı kullanabilirsiniz..

.