logo

Sap Proje

SAPPROJE, 17 senelik SAP Proje tecrübesine sahiptir. Ana ilkemiz bu tecrübeleri müşterilerimizin süreçlerine en yararlı şekilde aktarmak olmuştur. Bilgi Teknolojilerinin her zaman iş faaliyetlerinizi kolaylaştıran, değer katan ve geliştiren yapıda olması gerektiği ilkesiyle, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak sizlere özel çözümler sağlıyoruz.
T: +90 (212) 661 74 65
F: +90 (212) 661 74 65
E: info@sapproje.com
 

Hakkımızda

m

17 Yıllık Tecrube

SAPPROJE, 17 senelik SAP Proje tecrübesine sahiptir. Ana ilkemiz bu tecrübeleri müşterilerimizin süreçlerine en yararlı şekilde aktarmak olmuştur.

Bilgi Teknolojilerinin her zaman iş faaliyetlerinizi kolaylaştıran, değer katan ve geliştiren yapıda olması gerektiği ilkesiyle, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak sizlere özel çözümler sağlıyoruz.

SAPPROJE, kurumsal iş çözümlerinde dünyanın lider firmalarından SAP ile ilgili yazılım geliştirme, sistem entegrasyon ve danışmanlık hizmetinin yanı sıra iş süreçleri danışmanlığı, SAP Proje yönetimi, SAP İnsan Kaynakları Hizmetleri, SAP Bakım ve Destek, e-fatura, e-defter, e-Arşiv Proje hizmetleri sunmaktadır. SAP ürünlerinden İş Zekası çözümlerini her boyutta işletmede uygulayabilmektedir.

SAPPROJE, istikrarlı büyüme grafiği ile farklı sektörlerin en büyük firmalarında gerçekleştirdiği projelerden gelen, yıllara dayanan bilgi birikimi ile metodolojik çalışma yaklaşımını birleştirip projelere vizyon katarak sektördeki müşteri odaklı firma olma iddiasından taviz vermemiştir.

SAPPROJE Bilişim Yazılım Danışmanlık Ana Hizmet Konuları

SAPPROJE SAP Proje Danışmanlık Hizmetleri
SAP Bakım ve Destek Hizmetleri
SAPPROJE e-Dönüşüm Hizmetleri
SAPPROJE İnsan Kaynakları Hizmetleri