logo

Sap Proje

SAPPROJE, 17 senelik SAP Proje tecrübesine sahiptir. Ana ilkemiz bu tecrübeleri müşterilerimizin süreçlerine en yararlı şekilde aktarmak olmuştur. Bilgi Teknolojilerinin her zaman iş faaliyetlerinizi kolaylaştıran, değer katan ve geliştiren yapıda olması gerektiği ilkesiyle, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak sizlere özel çözümler sağlıyoruz.
T: +90 (212) 451 16 46
F: +90 (212) 451 16 46
E: info@sapproje.com

SAP Proje Danışmanlık Hizmetleri

SAPPROJE SAP Proje Danışmanlığı

SAPPROJE, 17 senelik SAP proje Deneyimi ile Müşterilerinin gereksimini doğru olarak anlayıp, bu gereksinimi en makul şekilde karşılamayı ilke edinmiştir. Farklı sektörlerde 25-40 adet proje tecrübesi olan tecrübeli danışmanları ile bu ilkeden yola çıkarak müşterilerinin iş süreçlerinin yeniden yapılandırılması ve bütünsel bir ortamda yönetilmesini olanaklı kılan alternatifli çözümler üretir. Güncel Teknolojileri takip ederek Müşterileri için en avantajlı çözümleri üretir.

SAPPROJE, SAP projelerinde edindiği uzun süreli tecrübe ile risk minimizasyonu ile maksimim faydayı elde etmeyi ve yatırımların en kısa sürede geri dönüşünü sağlamayı hedefler. SAPPROJE, SAP uygulamalarının sağlamış olduğu avantajlara ek olarak sunduğu ”know-how” ile proje başarısında önemli bir katma değer sağlar.

SAPPROJE SAP Proje Yönetimi

SAPPROJE, tüm projelerinde profesyonel proje yönetimi hizmeti sağlar, bu alandaki mutlak gereklilikleri de yerine getirir.

SAPPROJE’nin danışmanlığını yaptığı her bir projenin ana hedefi ve buna bağlı iş planı; mutlaka uyulması gereken bir ajandası; bağlı kalınması gereken bütçesi; başlangıç ve bitiş tarihi vardır.

SAP Projelerinde ana ilkemiz, Proje tesliminden sonra bizlere minimum ihtiyaç duyulacak şekilde iyi bir sistem kurup, sistemin max. düzeyde Müşterimiz tarafından yönetilmesini sağlayacak ortamı hazırlamaktır.

SAPPROJE’nin Danışman Kadrosu

SAPPROJE’nin güçlü danışman kadrosu, önceki projelerde yaşadığı tecrübeleri müşterilerimizin süreçlerini olumlu etkileyecek şekilde aktarmayı ve uygulamayı ilke edinmişlerdir. Güçlü proje tecrübelerinin yanında ilişki yönetimini en iyi şekilde gerçekleştirmek, tüm danışmanlarımızın öncelikli ana ilkesidir.